FIRMA SOLAR-TECH

Firma SOLAR-TECH 2 Sp.z o.o. funkcjonuje na rynku polskim od 1999 roku. Przez cały ten czas zdobyliśmy doświadczenie w produkcji i sprzedaży osłon przeciwsłonecznych, systematycznie powiększając ofertę o najnowocześniejsze rozwiązania. Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie, ale jesteśmy obecni na terenie całej Polski i Unii Europejskiej, gdzie możliwa jest realizacja zamówień.

Specjalizujemy się w produkcji, sprzedaży i profesjonalnym doradztwie z zakresu osłon przeciwsłonecznych zewnętrznych, żaluzji akustycznych, szklanych, żaluzji ceramicznych oraz okładzin ceramicznych i wentylowanych. Obserwując rynek oraz aktualne zapotrzebowanie wśród Klientów staramy się, aby nasz asortyment był perfekcyjnie dopasowany, dlatego w razie konieczności ciągle poszerzamy ofertę. Naszym głównym celem jest zaspokojenie potrzeb Inwestora, Architekta, przy zachowaniu rozsądnych ram finansowych. Nasze długoletnie doświadczenie, atrakcyjne ceny oraz podążanie za aktualnymi trendami sprawiają, że jesteśmy konkurencyjni na rynku. Potwierdzają to zadowoleni Klienci oraz ciągłe zainteresowanie naszymi produktami.

OBSŁUGA TECHNICZNA

SOLAR-TECH 2 Sp.z o.o. to firma kompleksowa, która zajmuje się zarówno produkcją, sprzedażą, jak i fachowym doradztwem. Nasi specjaliści są w stanie pomóc na każdym etapie realizowanego projektu. Cechuje nas indywidualne podejście do Klientów, dlatego tak ważne jest dla nas poznanie ich potrzeb. W dalszym etapie naszych prac staramy się dobrać takie rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w analizowanym przypadku.

Firma Solar-Tech jest niezawodnym producentem oraz dostawcą systemów aluminiowych z zakresu osłon przeciwsłonecznych. Jako wykonawca obsługujemy budowy kompleksowo od oferty i projektu wstępnego poprzez dokumentację warsztatową, obróbkę materiału oraz profesjonalny montaż. Nasi doradcy techniczni udzielą Państwu potrzebnych informacji i porad w profesjonalny sposób, zgodnie ze sztuką budowlaną oraz potrzebami projektu. Jeśli nie czują się Państwo komfortowo w technicznej terminologii, nie ma powodów do obaw. Nasi pracownicy udzielą wszystkich porad w fachowy, ale jednocześnie przystępny dla Państwa sposób.

W ramach obsługi technicznej oferujemy:

ANALIZA WSTĘPNA

spotkanie z naszym przedstawicielem w biurze projektów lub na budowie

DORADZTWO

doradztwo w doborze materiału

DOBÓR

dobór żaluzji do projektu pod względem lokalizacji obiektu, rozstawu elementów konstrukcyjnych, nośnych, zestawienie obciążeń normowych oraz zaciemnienia obiektu – linijka słońca

WSPARCIE TECHNICZNE

rysunki techniczne: warsztatowe, dokumentację wykonawczą i powykonawczą

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do wizyty w naszej siedzibie w Krakowie przy ul. Biskupińskiej 23 lub kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Wszystkie informacje znajdują się w zakładce: Kontakt.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!